Charitativní projekt "Pomáhejte s námi" 
Pro rok 2018

Vážení přátelé,

 Protože jsme si vědomi, jak moc je důležité pomáhat druhým pokud máme alespoň minimální možnost přispět, vytvořili jsme charitativní projekt pro rok 2018, v jehož rámci bude v našem studiu  a jeho externích aktivitách probíhat sbírka na podporu projektu v Indii, který tam vytvořila,  ručně vybudovala a celým svým srdcem opečovává naše francouzská kamarádka Céline Ravanel.

Více projektu slovy naší milé lektorky Petry Štrossové:

"V roce 2011 jsem jako dobrovolník s hrstkou francouzských přátel odjela do Indie města Bohdgaya stavět školu pro holčičky z ulice a ani trochu jsem nevěděla co mě čeká.
Céline Ravanel, má kamarádka a zakladatelka školy, nám dala jasné instrukce a s několika místními jsme začali pomáhat se stavbou. Bylo to peklo! Omítat stěny, malovat a dělat podlahy ve 40 stupních celsia pro nás evropany bylo opravdu náročné. 
Práce bylo mnoho, peněz málo, ale dělali jsme co jsme mohli, společnými silami jsme školu dali dohromady a v roce 2012 se v ní již vyučovalo.
Dodnes ráda vzpomínám na abstraktní Indii a čas v ní strávený a dodnes jsem vděčná za tuhle příležitost. Škola stojí, holčičky v ní žijí, vzdělávají se a cvičí jógu.
 Všechny finanční prostředky získané od dárců jsou skutečně využity ve prospěch školy, což v Indii díky velké korupci není úplně běžné a spousta peněz se tak k místním projektům často nedostává.
Díky Céline víme, že vybrané peníze pomůžou holčičkám získat potřebné věci k výuce, ale např. i ke koupi krávy, či minibusu, kterým se mohou svést na společný výlet.
Společně s Vandičkou jsme se rozhodli tuto školu podpořit a to díky dobrovolným příspěvkům které se v rámci karma jógy vyberou."

 Všechny podrobné a potřebné informace o projektu včetně mnoha fotografií  najdete na těchto stránkáchhttps://www.ladeedischool-chuma.org/?lang=en<br>

Možnost přispívání bude v rámci tzv. karma jógových lekcí probíhajících každý měsíc u nás ve studiu a na akcích, které jako studio pořádáme. Vždy Vás o nich dopředu uvědomíme.

Pokud jste se rozhodli přispět a z jakéhokoliv důvodu nemůžete navštívit naše studio, či se účastnit akcí Námi pořádaných  lze poukázat libovolnou částku na č. ú. , které bude v následujících dnech uveřejněno.

Na konci roku 2018 bude vybraná částka zveřejněna a slavnostně předána Céline Ravanel.

Velmi si vážíme  vaší podpory a těšíme se na společné jógování, které pomůže druhým a rozveselí dětská srdce!

S láskou a péčí tým studia zen & Jo