KURZY
semináře & workshopy

 Kurz - Jóga jako terapie 

 Kdy: III část - Neděle 14.9.  16:30 - 18:30

Cena: 290 Kč

Lektor: Vanda Troníčková

Závazná rezervace vchází v platnost poukázáním za  částky na číslo účtu 1517201053/ 0800 a nahlášením se do rezervačního systému na stránkách studia www.jogarychnov.cz, či na email: vanda@vandayoga.cz  

III ČÁST: JÓGA JAKO PROPRACOVANÝ (AUTO)TERAPEUTICKÝ SYSTÉM MYSLI A TĚLA

V poslední části kurzu se budeme seznamovat s technikami, které jóga ve své celistvosti nabízí k regeneraci těla a ducha a celkově terapeutickým přístupem k sobě samému. Jóga bude představena jako propracovaný systém, s mnoha cennými nástroji k terapii sebe sama.
Tak jako v minulých dvou seminářích se bude tento prolínat ve své teoretické a praktické části. Představíme si jak jóga a jógová terapie vnímá člověka a tento pohled pak převedeme do praxe v práci se sebou samými.  

Podzimní jógové plynutí v Lozicích - Ásana, pránájáma,prátjáhára

 Cena za pobyt/ program/ stravu : 3800 Kč

  • Lektoři: Vanda Troníčková, Petra Štrossová
  • Živá strava: Lucie Topolovská
  • Více informací o obou lektorkách naleznete v sekci lektoři
  • Rezervace na : vandayoga@gmail.com, nejpozději do 6.10.
  • Kdy: 26 - 28.10
  • Spaní: nádherně zrekonstruované sdílené 8 a 6 lůžkové pokoje.

Těšíme na společné spočinutí a znovuobjevování:) 

Ásana, pránájáma, pratjáhára aneb tělo a mysl jako mapa vnitřního prožívání.

Přátelé, dovolte abychom Vás srdečně pozvaly na podzimní víkend v nádherných Lozicích, kde společně strávíme dva dny v jógovém plynutí zaměřeném na znovuobnovení přirozené pulzace v našem těle.
Na úplném začátku si vysvětlíme co tato "pulzace" znamená fyziologicky, jak ji může ovlivňovat naše mentální "já" a jak obecně funguje komunikace mezi myslí a tělem, tělem a myslí.
Víkend však bude praktický, což znamená, že bude probíhat ve jménu fyzické jógové praxe, čekají nás zajímavá mentální a hluboce relaxační cvičení, vedoucí k napojení se na tělo a k vnímání přirozeného fungování naší individuální mysli. Budeme poznávat jak právě ta naše funguje a jak může vytvářet obraz skrz který vnímáme svět kolem nás/ jak ji můžeme nahlížet, jak s ní pracovat.


Program:
Pátek: Přijezd do 16:00
                             17:00 - 18:30 krátká relaxační praxe a úvod do tématu.
                             19:00 večeře

Sobota:                7:15 - 13:00 dopolední program zahrnující malou a velkou snídani, ranní jógovou očistu, pránájámu, body focusing, ásánovou praxi zaměřenou na podporu proudění a obnovu energie na specifických úrovních těla.
                             13.30 oběd

                             16:00 - 18:30 odpolední program zaměřený na koncentrační a relaxační cvičení.

Neděle:                7:15 - 13:00 dopolední program zahrnující malou a velkou snídani, ranní jógovou očistu, pránájámu, ásanovou praxi opět zaměřenou na obnovu energie v určitých částech těla a praxi muder ( gesta těla a rukou) pozitivně ovlivňujících naše fyziologické i mentální nastavení. Víkend zakončíme společnou praxí Jóg Nidry zaměřenou na vizualizaci mentálních obrazů, které jsou dobrým pomocníkem v meditačních cvičeních.

Dobrá a výživná vegetariánská strava zajištěna týmem " bistro u mlsné kočičky" od pátku až do něděle. V případě specifické diety Nám dejte prosím s předstihem vědět.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.